Dvoudenní exkurze v Praze pro děti ZŠ za 1 490 Kč

2 dny/1 noc, polopenze, doprava vlaky ČD v ceně, kód programu PR01

1. den - v dopoledních hodinách příjezd do Prahy, setkání s průvodcem, uschování zavazadel. Jízda lanovkou na Petřín, návštěva Petřínské rozhledny nebo Zrcadlového bludiště. Pěší prohlídka s průvodcem: Strahovský klášter, Loreta, Nový Svět, Pražský hrad vč. návštěvy katedrály sv. Víta, Starého královského paláce s Vladislavským sálem, Zlaté uličky a Basiliky sv. Jiří. Ubytování, večeře.

2. den - snídaně, exkurze do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, prohlídka Starého Města (Karlův most, Klementinum, Staroměstské náměstí, Židovské Město), plavba lodí v blízkosti Karlova Mostu s občerstvením. Odpoledne možnost nákupů.

 

Cena: 1 490 Kč

Termín: v době platnosti akce ČD (aktuálně 15. 2. - 15. 5. 2014), pouze út, st, čt, so a ne

 

Cena zahrnuje: 

- dopravu do Prahy a zpět vlaky Českých drah z jakéhokoliv místa ČR (dle platného jízdního řádu), nevztahuje se na Pendolino a platí pro 2. tř. 

- ubytování v hotelu (vícelůžkové pokoje)

- polopenze

- vstupné a exkurze: objekty Pražského hradu (katedrála sv. Víta, Star královský palác, Basilika sv. Jiří a Zlatá ulička), Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, plavba lodí v blízkosti Karlova mostu s občerstvením, Zrcadlové bludiště nebo Petřínská rozhledna

- náklady na MHD po celou dobu výletu vč. jízdy lanovky

- úschovna zavazadel oba dny

 

* cena je kalkulována na min počet 30 platících + 2 pedagogové zdarma, 35 platících = 3 pedagogové zdarma, 40 platících = 4 pedagogové zdarma, uvedená cena je vč. DPH, platí pouze v dny platnosti akce Českých drah Děti na výlet (tj. út, st, čt, so, ne)

 

** Zajistíme rovněž program na přání nebo s vlastní dopravou.