Školní zájezdy (AUTOBUSEM)

Vážení a milí klienti, rádi bychom Vám nabídli autobusové školní zájezdy do evropských destinací. Školním skupinám nabízíme odborně sestavené zájezdy (poznávací i výukové). 

Záruky, které nabízí naše cestovní kancelář. 

Jsme podle zákona o cestovním ruchu pojištění pro případ úpadku u renomované Evropské cestovní pojišťovny. Certifikát k nahlédnutí zde. Naše CK má dále uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou CK klientovi na jeho zdraví a majetku, certifikát k nahlédnutí zde. V ceně všech zájezdů, které pořádáme do zahraničí, je pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, úrazové pojištění, pojištění zavazadel a osobních věcí a nově i pojištění storna-zájezdu. Vše o pojištění CK a klientů naleznete zde

S jakými dopravci spolupracujeme? 

Dopravu objednáváme u osvědčených autobusových společností s řádnou koncesní listinou na provoz mezinárodní dopravy. Zájezdové zahraniční autobusy splňují zákonné normy, jsou vybaveny WC, barem a DVD přehrávačem. Autobusy jsou dle předpisu vybaveny bezpečnostmími pásy. Řidiči na našich zájezdech jsou zkušení, vlídní a přátelští svým chováním ke klientům i školním dětem.

Kde budeme ubytovaní?

Ve Francii využíváme hotely kategorie 2** s vlastním sociálním zařízením na pokoji s možností ubytování ve dvou nebo třílůžkových pokojích, vždy se snídaní. Ve Velké Británii si můžete vybrat, zda dáte přednost ubytování v hostitelských rodinách (součástí je také plná penze - oběd formou balíčku) nebo v hotelích se snídaní (tzv. BB -bed and breakfast). Výhodou ubytování v hostitelských rodinách je, že děti a studenti nahlédnou do domácností multikulturních obyvatel Velké Británie, mohou si vyzkoušet komunikaci s rodinou. Dospělým a starším studentům doporučujeme ubytování v hotelu typu bed and breakfast, které zaručí více soukromí, možnost společných diskusí s pedagogy ve večerních hodinách a také stejnou kvalitu služeb. Požadovanou formu ubytování uveďte, prosím, do objednávky zájezdu.

Informační schůzka před odjezdem

Rádi pro Vás uspořádáme ve škole informační schůzku pro rodiče a studenty (možno formou prezentace v programu Power Point). Seznámíme Vás s průběhem zájezdu. Dozvíte se, jak se na zájezd připravit, co si s sebou zabalit. Pohovoříme o pojištění, které je v ceně zájezdu. Zodpovíme otázky rodičů a studentů.

Jak si zájezd objednat? 

Zde předkládáme několik kroků, jak byste měli postupovat při výběru a objednávce zájezdu.

1) Při výběru zájezdu a porovnávání cen u jednotlivých cestovních kanceláří nesledujte pouze cenu zájezdu, ale také to, jaké služby jsou součástí zájezdu a zda jsou všechny poplatky zahrnuty v ceně. Pozornost věnujte také tomu, u jaké společnosti je cestovní kancelář pojištěna pro případ úpadku a zejména jaké výše dosahuje krytí léčebných výloh v případě pojistné události...

2) Nabídku zájezdů naleznete na našem webu www.ckvyukajinak.eu nebo Vám zdarma zašleme katalog, objednávku vyplnňte, prosím, zde. Sestavíme také zájezd na přání do jakékoliv destinace. Program si můžete vybrat na základě vlastních přání a představ... Své požadavky co nejblíže specifikujte v poptávce, kterou zasílejte vyplněním kontaktního formuláře zde.

3) Zájezdy objednávejte min. 4 měsíce před plánovaným termínem zájezdu, ideálně 6 – 8 měsíců předem, některé programy bývají totiž brzy obsazeny (např. program Oxford s výukou angličtiny si objednávejte s dostatečným předstihem 8 měsíců).

4) Zvolte termín, který by Vám nejvíce vyhovoval. Uveďte také, zda mohou zájezdy zasahovat do víkendu a jaké dny Vám vyhovují nejvíce… např. od pondělí – soboty, popř. středa - pondělí, apod.

5) Obratem Vám zašleme přihlášky pro studenty/rodiče a všechny dokumenty týkající se pojištění. Škola má poté cca 1 měsíc času, aby zjistila zájem ze strany studentů.

6) V případě, že se na zájezd přihlásí dostatečný počet zájemců, zasílá CK objednavateli (škole, fyzické osobě) cestovní smlouvu k uzavření a podpisu.

7) Doplatek musí být uhrazen dle pokynů CK (termín je uveden na cestovní smlouvě).  

7) Platbu můžete provést bankovním převodem, vložením na účet nebo složenkou.

8) Veškeré dokumenty – Všeobecné podmínky upravující vztah mezi klientem a CK naleznete zde, informace o pojištění, certifikáty o pojištění CK a všeobecné podmínky pojištění léčebných výloh, které je součástí všech zájezdů, naleznete zde